Pakume

Oleme avatud T,K,N kl 11.30-14.00 aadressil Suur-Sadama 49, Kuressaare
Olete oodatud tasuta kasutatud riiete ja asjade Supermarketisse maja sisehoovis. Meie ühingult on võimalik soodustingimustel laenutada erinevaid abivahendeid.
Lisaks pakume abi ja infot liikumispuuetega inimestele ja nende lähedastele. Tulge julgelt läbi, kui soovite infot abivahendite, kodukohanduse, puude- ja töövõimetuse või tööga seotud küsimustega. Oleme olemas.
Müügil meie liikmete valmistatud käsitöötooted – kudumid, kadakast ja puidust tarbed – lõikelauad, soolatoosid, pannilabidad, mahlapaki hoidjad jne. Tulge vaatama!

Saaremaa Reumaühingu koosolek toimub iga kuu viimasel kolmapäeval kell 12. Toimub nõustamine, loengud ja ühiskülastused. Täpsem info tel 5293431, Sirje


Iga kuu esimesel neljapäeval kell 10.00-16.00 võtavad vastu Kalev Aljaste, Tallux Orto OÜ (tel 522 3367, www.tallux.ee).

Ortopeediliste jalatsite valmistaja Janek Viljur (tel 5660 4249) võtab vastu vastavalt kokkuleppele.

Iga kuu kolmandal teisipäeval võtab vastu proteesimeister ja tallatugede valmistaja Guido Amur, Jalg ja Tald OÜ, tel 5563 3169.

Võimalik soetada ortopeedilisi jalatseid, tallatugesid ning teha jalalaba digiuuringuid. Kaasa võtta isiklik abivahendikaart ja arstitõend abivahendi vajaduse kohta.
Täpsem info otse spetsialistilt või ühingu telefonil 45 91122.


Võimalus rentida ühingu ruume! Pakume ruumi renti erinevate koosviibimiste korraldamiseks.

Ruumide kasutamise hinnakiri
Koosolemisteks on meil pakkuda kolm erineva meeleoluga ruumi:

  Tunnihind Päevahind (kuni 9 h) Tunnihind (E-R al 17:00, L, P, riiklikud pühad) Päevahind (E-R al 17:00, L,P, riiklikud pühad)
Suur tuba 8 EUR 45 EUR 9 EUR 50 EUR
Vahetuba 5 EUR 30 EUR 6 EUR 35 EUR
Väike tuba 5 EUR 30 EUR 6 EUR 35 EUR
Kogu maja 15 EUR 75 EUR 20 EUR 90 EUR

Kõige suurem ja avaram ruum “Suur tuba” on kaminaga ja suure lauaga kaunis elutuba. Mugavalt ümber laua mahutab kuni 14 inimest, meil on olnud ka kuni 28 inimest.

“Vahetuba” on rahulik ja töisema meeleoluga ruum, mis sobib meeskonna koosolekuks või vastuvõtuks. Ruumis 2 lauda ja toolid, kus laua taha mahub 4-6 inimest.

“Väike tuba” mahutab ümmarguse töölaua taha kuni 6 inimest ning see ruum sobib suurepäraselt koosolekuteks, koosviibimisteks ja vastuvõtuks.

Suure toa rendihinna sisse kuulub TV kasutamine (sh ekraanina), wifi, kõlarid. Muudes ruumides olemas wifi kasutamise võimalus.

 

Lisateenused:

  • arvuti kasutamine;
  • A4 mustvalge printimine;
  • Toitlustamine (kohvipausid, külm ja soe söök);
  • Köögi ja nõude kasutamine;
  • Perenaise teenus (kohvilaua pakkumine kliendi poolt kaasa toodust);
  • töötubade läbi viimine (käeline tegevus, erivajaduste inimeste võimalused, rehabilitasioon, digioskuste algõpe jne)

Koosolekud, koolitused, nõupidamised, seminarid, keeleõpe, käsitöö, toidukoolitused – mõned näited, milleks sobivad meie ruumid.

Oleme võõrustanud rahvusvahelisi projektimeeskondi, noori emasid, toortoidu koolitusi, erinevaid koosolekuid, kohtumisõhtuid, käsitööringe, koolitusi, ajurünnakuid, sünnipäevi jm.

 

Kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) toetusel soetasime kaasaegse esitlustehnika ja wifi ühenduse. Õhksoojuspumba soetamist toetas Saaremaa vald ja köögi kaasajastamine ja uus mööbel soetati 2019 a suvel Kohaliku Omaalgatuse projekti ja Saaremaa valla ning eratoetajate toel. Lisaks on olemas köök ja inva WC.
Uue pliidi ja soojamüüri ehitus on planeeritud 2019 a sügis/talv
Meie maja on juurdepääsetav liikumispuuetega inimestele.

Hea alternatiiv koolituste ja seminaride korraldamiseks Kuressaares miljööväärtuslikus piirkonnas asuvas hubases majas. Suveperioodil on võimalus kasutada ka õueala.
Küsi hinnapakkumist: saareinvayhing@gmail.com, tel 5224479